۱۳۹۹ دوشنبه ۱۳ مرداد
شهرداری اسلامشهر
پیام تبریک رئیس کمیسیون برنامه بودجه و مشارکت‌های مردمی شورای اسلامی شهر اسلامشهر به مناسبت روز شهرداریها و دهیاریها
.


متن پیام امین اسدی به شرح زیر است:

بسمه تعالی

پیشرفت و توسعه متوازن و پایدار در شهرها و روستاها از اصول مهم سیاستگذاری و برنامه‌ریزی می باشد که در تحقق آن باید تمامی ملاحظات و تنوع فعالیت های اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی را ملحوظ نظر قرار داد .

در این میان نقش شهرداری ها و دهیاریها بعنوان نهادهای عمومی متّکی و مبتنی بر مشارکت مردمی برای نیل به شاخص های توسعه یافتگی و به حرکت درآمدن چرخ‌های پیشرفت شهرها و روستاها حائز اهمیت است.

شهرداریها بعنوان بازوان اجرایی نظام مدیریت شهری در دستیابی به شاخص‌های شهر توسعه یافته با برنامه‌ریزی علمی ، می توانند مسیر توسعه همه جانبه را هموار و فضایی مطلوب را برای شهروندان فراهم کنند.

در این بین شهرداری اسلامشهر در سایه همدلی و همراهی مجموعه مدیریت شهرستان علیرغم شرایط سخت اقتصادی حاکم و عالم گیر شدن ویروس کرونا با یک برنامه ریزی منسجم و ترسیم چشم‌اندازی روشن و هدفمند اقدامات ارزنده و ماندگاری را در مسیر پیشرفت و توسعه شهر اسلامشهر به منصه ظهور رسانده است ، آغاز پروژه هایی شکوهمند نظیر مترو اسلامشهر، عملیات گسترده و سراسری آسفالت معابر اصلی و فرعی ، عملیاتی شدن پروژه شاخصی چون کمربندی شمالی و صدها پروژه بزرگ و کوچک در گوشه و کنار شهر حاکی از اهتمام تلاشگران شهرداری در نیل به شاخص‌های توسعه پایدار در شهر اسلامشهر می باشد .

تاریخ:
1399/04/15
تعداد بازدید:
71
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
شهرداری اسلامشهر
شهرداری اسلامشهر
شهرداری اسلامشهر
آدرس: تهران-بزرگراه آیت اله سعیدی - اسلامشهر- بلواربسیج - نبش خیابان امام موسی کاظم(ع)، ساختمان مرکزی شهرداری اسلامشهر
کد پستی :3313778468تلفن :15 - 02156344010
ایمیل: info@eslahmshahr.ir
کلیه حقوق وب سایت متعلق به شهرداری اسلامشهر می باشد.
Powered by DorsaPortal