۱۳۹۹ شنبه ۱۰ خرداد
شهرداری اسلامشهر
شهرداری اسلامشهر
شهرداری اسلامشهر
با هدف آزاد سازی و تملک املاک توسط شهرداری و احداث خیابان کنار گذر ریل راه آهن در انتهای خیابان 20 متری امام خمینی (ره) کوچه ارمغان 42 ادامه دارد
1399/03/01
با توجه به تلاش ها ، زحمات و پیگیری های آقای یونس غفاری مدیر منطقه و مسئولین واحدهای اجرایی و معاونت خدمات شهری شهرداری منطقه یک ، تعدادی از شهروندان ، امامان جماعت و هیئت امنای مساجد محله توحید ، از زحمات ایشان و خدمات رسانی بموقع شهرداری در ساختمان اداری و دفتر مدیریت تقدیر و تشکر بعمل آوردند.
1399/02/31
با هدف رفع مشکلات و معضلات شهری توسط نیروهای واحد امانی منطقه یک انجام شد.
1399/02/31
صبح امروز جلسه ای با حضور مدیر ، معاون اداری مالی ، معاون خدمات شهری و مسئولین واحدهای شهرسازی ، در آمد ، اجرای احکام ، بازرسی ، عمران ، روابط عمومی و کنترل نظارت در حوزه مدیریت برگزار شد.
1399/02/31
با هدف شناسایی و تدوین راهکارهای بهبود و افزایش درآمد در منطقه و افزایش تعاملات با شهروندان برای پیگیری مطالبات شهرداری برگزارشد.
1399/02/30
به مناسبت هفته ارتباطات و روابط عمومی، یونس غفاری مدیر منطقه ، از نیروهای فعال و پر تلا ش حوزه روابط عمومی تقدیر و تشکر بعمل آوردند.
1399/02/30
ویژه همکاران
دسترسی به صفحه خدمات الکترونیک، جهت اطلاع از آخرین فیش حقوقی، ابلاغیه ها، حکم کارگزینی و همچنین اطلاع از میزان مانده مرخصی همکاران در شهرداری اسلامشهر از طریق لینک زیر به صفحه خدمات الکترونیک ویژه همکاران وارد شوید.
شهرداری اسلامشهر
شهرداری اسلامشهر
شهرداری اسلامشهر
کلیه حقوق وب سایت متعلق به شهرداری اسلامشهر می باشد.
Powered by DorsaPortal