۱۳۹۸ پنج شنبه ۸ اسفند
شهرداری اسلامشهر
شهرداری اسلامشهر
شهرداری اسلامشهر
با هدف زیبایی منظرشهری ، بصری و آرامش و آسایش شهروندان اجراء شد
1398/12/06
مدیر شهرداری منطقه یک از اعمال تخفیف 20% در پرداخت عوارض محلی و بهای خدمات متعلقه شهرداری خبر داد.
1398/12/06
به مناسبت پنجم اسفندماه سالروز ولادت دانشمند فرهیخته و برجسته ایرانی خواجه نصیرالدین طوسی که رهبر معظم انقلاب اسلامی ایشان را یکی از ستارگان روشن دانش در تاریخ پر افتخار ایران برشمردند بر گزار شد.
1398/12/06
با هدف تسریع و بهبود کیفیت فعالیتهای عمرانی و خدماتی در حال اجراء ،آقای غفاری مدیر منطقه ، آقای خداپرستی معاون خدمات شهری و آقای علی اکبری مسئول عمران ، از بخش های مختلف ( پروژه های عمرانی ، خدمات رسانی ، زیبا سازی و ... ) در سطح منطقه بازدید بعمل آوردند.
1398/12/06
با هدف خدمت رسانی به شهروندان و تاکید شهردار اسلامشهر و مدیر منطقه نسبت به پاسخگوی سریع و به موقع درخواستهای شهروندان و رفع مشکلات و معضلات شهری ، عملیاتی در بخش عمران خدماتی توسط واحد امانی منطقه انجام شد.
1398/12/01
به گزارش رسیده از واحد خبری روابط عمومی منطقه یک ، آقای یونس غفاری مدیر منطقه گفت : اجراء عملیات عمرانی بدون وقفه به دستور آقای دکتر طلا شهردار اسلامشهر ، معاونت فنی عمرانی و نیروهای عمران منطقه با سرعت خوبی ادامه دارد و از مهمترین پروژه های معاونت عمرانی در سطح منطقه به شرح ذیل می توان نام برد.
1398/12/01
ویژه همکاران
دسترسی به صفحه خدمات الکترونیک، جهت اطلاع از آخرین فیش حقوقی، ابلاغیه ها، حکم کارگزینی و همچنین اطلاع از میزان مانده مرخصی همکاران در شهرداری اسلامشهر از طریق لینک زیر به صفحه خدمات الکترونیک ویژه همکاران وارد شوید.
شهرداری اسلامشهر
شهرداری اسلامشهر
شهرداری اسلامشهر
کلیه حقوق وب سایت متعلق به شهرداری اسلامشهر می باشد.
Powered by DorsaPortal