شهرداری اسلامشهر
                                                      سال حمایت از کالای ایرانی                                                                                                             
طی مراسمی از مالکین طرح تعریض کمربند شمالی تقدیر شد
طی مراسمی از مالکین طرح تعریض کمربند شمالی تقدیر شد
عصر روز گذشته مراسم تقدیر از مالکین املاک تملک شده در راستای اجرای طرح تعریض کمربند شمالی با حضور شهردار اسلامشهر، رئیس و برخی اعضای شورای اسلامی شهر و برخی مدیران شهرداری برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری اسلامشهر، در این مراسم حسین طلا شهردار اسلامشهر ضمن تشکر از مالکین این املاک گفت: همکاری شهروندان با مجموعه مدیریت شهری در هر زمینه ای با کاهش معضلات و مشکلات، موجب آبادانی و پیشرفت شهر می‌شود.
وی تصریح کرد: یکی از مهم‌ترین معضلات و مشکلاتی که شهروندان عزیز اسلامشهری را رنج می‌دهد، بحث ترافیک در محور اصلی شهر است که ایجاد کنارگذر 24 متری شمالی شهر، یکی از مهم‌ترین طرح‌های عمرانی شهرداری در سال جاری محسوب می‌شود که در اولویت قرار دارد.
شهردار اسلامشهر ضمن قدردانی از شهروندان که در اجرای طرح و توافقات با شهرداری همکاری جهادگونه داشتند، گفت: از شهروندانی که بناهای آنها در مسیر اجرای طرح کنارگذر 24 متری شمالی شهر قرار گرفته درخواست داریم که جهت تعیین تکلیف ملک خود هرچه سریع‌تر به شهرداری مراجعه و در کمترین زمان ممکن نسبت به دریافت مطالبات خود اقدام نمایند.
گفتنی است در پایان این مراسم شهردار اسلامشهر به پاس قدردانی از همکاری صمیمانه شهروندانی که ملک آنها در طرح قرار گرفته و با همکاری خود در کمترین زمان با شهرداری توافق کردند، با اهدای لوح سپاس و هدایایی، تجلیل و قدردانی نمود.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

تاریخ:
1397/02/25
تعداد بازدید:
34
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal