شهرداری اسلامشهر
سال 1397
سال حمایت از کالای ایرانی
شهردار منطقه شش عنوان کرد:فاز اول اتصال کانال انتقال آب های سطحی انتهای شهرک امام حسین به زودی به بهره برداری خواهد رسید.
شهردار منطقه شش عنوان کرد:فاز اول اتصال کانال انتقال آب های سطحی انتهای شهرک امام حسین به زودی به بهره برداری خواهد رسید.
شهردار منطقه شش از اجرای فاز اول کانال جهت انتقال آب‌های سطحی خیابان‌های طالقانی ، امام سجاد ، امام حسین و رسول اکرم به کانال نواب در جاده شورآباد که در حوزه این منطقه قرار دارد خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری اسلامشهر، مولایی ضمن اعلام خبر فوق افزود با توجه به ایجاد مشکلات عدیده برای همشهریان خیابان‌های طالقانی تا رسول اکرم ، به منظور جلوگیری از آب‌گرفتگی در معابر اصلی شهر و هدایت آب‌های سطحی خیابان هنگام بارندگی، شهرداری منطقه شش با توجه به اقدامات انجام یافته در فاز اول که عملیات اجرایی آن شروع شده و تلاش همکاران واحد فنی و عمرانی منطقه احداث کانال با جدیت آغاز شده است.
مولایی در پایان افزود: اجرایی شدن پروژه نیازمند اتصال کانال از خیابان رسول اکرم به خیابان ثبتی جنب شرکت لبنی میهن می باشد که بایستی همکاران شهرداری منطقه و شرکت میهن نیز برای اجرایی شدن آن اقدام نموده تا این کانال به بهره‌برداری نهایی برسد.
شهردار منطقه شش ضمن تشکر از همشهریان محترم گفت: با تلاش شبانه‌روزی همکاران واحد عمران منطقه در کمترین زمان ممکن این پروژه را به پایان خواهیم رساند.
تاریخ:
1397/02/26
تعداد بازدید:
18
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal