۱۳۹۷ دوشنبه ۲ مهر
شهرداری اسلامشهر
تملک وآزاد سازی مدارس امام علی (ع) و خواجه نصیرالدین طوسی
مدارس امام علی (ع) و خواجه نصیرالدین طوسی که در طرح احداث کنار گذر 24 متری راه آهن قرار داشت با مساحتی حدود 500/11 متر مربع صبح امروز با حضور امام جمعه شهرستان، فرماندار، رییس و اعضای شورای اسلامی شهر، شهردار و مسئولین و مدیران شهرداری و شهرستان آزاد سازی شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری اسلامشهر، علی نعمتی رییس اداره املاک و مستغلات شهرداری در این رابطه گفت: پس از مطالعات صورت گرفته جهت رفع مشکلات ترافیکی شهر ضرورت اجراء کنار گذر 24 متری راه آهن از مورخه 1/12/96 با برنامه ریزی در سه فاز در دستور کار شهرداری قرار گرفت.

نعمتی در ادامه گفت: تعداد 4 باب مدرسه در طول مسیر این طرح قرار داشت که در مرداد ماه سال جاری مدرسه پروین اعتصامی با مساحت 2800 مترمربع آزاد سازی شد و امروز نیز مدارس امام علی (ع) و خواجه نصیرالدین طوسی به مساحت 500/11 متر مربع و با مساعدت و همکاری و همدلی اعضاء شورای اسلامی شهر و پیگیری های دکتر طلا شهردار جهادی اسلامشهر با حضور مسئولان شهرستان آزاد سازی شد.

وی در ادامه یادآور شد: نزدیک به 85% املاک واقع در این طرح در فازهای اول و دوم آزاد سازی شده و ابراز امیدواری کرد که در آینده ای نزدیک با اتمام کامل تملکات و آزاد سازی املاک عملیات عمرانی احداث کنارگذر شروع خواهد شد.

گفتنی است در پایان مراسم امروز از شهروندان فهیمی که در این طرح با شهرداری همکاری و مشارکت داشتند به نحو شایسته قدردانی شد.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
تاریخ:
1397/06/22
تعداد بازدید:
86
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:3 تعداد کل امتیازها:2

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
شهرداری اسلامشهر
شهرداری اسلامشهر
شهرداری اسلامشهر
آدرس: تهران-بزرگراه آیت اله سعیدی - اسلامشهر- بلواربسیج - نبش خیابان امام موسی کاظم(ع)، ساختمان مرکزی شهرداری اسلامشهر
کد پستی :3313778468تلفن :15 - 02156344010
ایمیل: info@eslahmshahr.ir
کلیه حقوق وب سایت متعلق به شهرداری اسلامشهر می باشد.
Powered by DorsaPortal