۱۳۹۷ سه شنبه ۳۰ بهمن
شهرداری اسلامشهر
دیدار مسئولین شهرستان اسلامشهر با دکتر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور
روز سه شنبه مهندس مرسلپور فرماندار اسلامشهر به همراه دکتر طلا شهردار اسلامشهر و برخی کارشناسان شهرداری در محل سازمان برنامه و بودجه کشور با دکتر نوبخت معاون رییس جمهور دیدار کردند.
 به گزارش روابط عمومی شهرداری اسلامشهر، در این جلسه دکتر طلا شهردار اسلامشهر ضمن ارائه توضیحات در خصوص ایجاد سازمان مترو در شهرداری اسلامشهر و انعقاد قرارداد با قرارگاه خاتم الانبیا در جهت احداث مترو، مساعدت و همکاری سازمان برنامه و بودجه در تسریع در انجام پروسه های اداری و همچنین لزوم اختصاص بودجه مناسب جهت آغاز عملیات اجرایی احداث مترو را خواستار شد.
در ادامه دکتر نوبخت معاون رییس جمهور اظهار داشت تلاش های لازم را جهت رفع موانع قانونی و همچنین تخصیص بودجه مناسب برای توسعه شهرستان انجام خواهند داد و درهمین راستا دستور اقدامات مقتضی را به معاونان و کارشناسان حاضر درجلسه صادر نمود.
گفتنی است در این جلسه دکتر محسن علیجانی دبیر مجمع نمایندگان و دکتر علی نوبخت از نمایندگان مجلس شورای اسلامی نیز حضور داشتند و در خصوص رفع مشکلات شهرستان اسلامشهر و پیگیری مطالبات شهری قول مساعدت از سوی ایشان به مسئولین اسلامشهری داده شد.
تاریخ:
1397/08/21
تعداد بازدید:
145
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:3 تعداد کل امتیازها:7

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
شهرداری اسلامشهر
شهرداری اسلامشهر
شهرداری اسلامشهر
آدرس: تهران-بزرگراه آیت اله سعیدی - اسلامشهر- بلواربسیج - نبش خیابان امام موسی کاظم(ع)، ساختمان مرکزی شهرداری اسلامشهر
کد پستی :3313778468تلفن :15 - 02156344010
ایمیل: info@eslahmshahr.ir
کلیه حقوق وب سایت متعلق به شهرداری اسلامشهر می باشد.
Powered by DorsaPortal