۱۳۹۸ يکشنبه ۵ خرداد
شهرداری اسلامشهر
تشریح آخرین جزئیات پروژه های عمرانی اسلامشهر در دیدار مردمی شهردار / مترو در یک قدمی اسلامشهر
شهردار اسلامشهر به همراه استاد سالاریان، عضو شورای اسلامی شهر، عصر امروز با چندین خبر خوب میهمان اهالی محله باغ نرده بودند.
به گزارش مرکز ارتباطات شهرداری اسلامشهر ، حسین طلا در این دیدار که در مسجد صاحب الزمان(عج) خیابان ایرانشهر برگزار شد، از قریب الوقوع بودن اتصال این شهر به مترو تهران خبر داد و گفت که در صورت تخصیص اعتبار اولیه به زودی کلنگ آغاز پروژه مترو بر زمین خواهد خورد.
شهردار همچنین به تشریح جزئیات بیشتر درباره پروژه های در حال اجرا یا خاتمه یافته شهرداری در سطح شهر پرداخت و تاکید کرد که امسال شهرداری تمرکز ویژه ای بر روی اصلاح معابر و بهسازی آسفالت کوچه ها و خیابان ها داشته است.
طلا پیرامون کاهش مشکلات ترافیکی شهر نیز توضیحاتی داد و گفت که تغییرات هندسی اخیر که در محور اصلی اسلامشهر ایجاد شده با هدف کاهش ترافیک بوده اما همچنان شهرداری و شورای شهر پیگیر اجرای طرح های بزرگتری برای رفع همیشگی ترافیک هستند.
به گفته شهردار اسلامشهر، این شهر به عنوان محور ثقل تردد شهرداری دیگر به سمت تهران همواره بار سنگین ترافیک محلی را به دوش می کشد که نتیجه آن بروز مشکلات ترافیکی برای شهروندان اسلامشهر است.
در این دیدار مردمی که با استقبال بسیار خوب اهالی محله برگزار شده بود، شهروندان نیز به طرح سوالات و دغدغه های خود در حوزه شهری پرداختند و استاد سالاریان و شهردار اسلامشهر نیز توضیحات لازم را ارائه کردند.
در حاشیه این جلسه مردمی، شهردار و معاون خدمات شهری شهرداری منطقه یک نیز حضور داشتند و به سوالات و مطالبات مردم پاسخ دادند.
با آغاز دی ماه دور جدید دیدارهای مردمی و جلسات محله محور مدیران شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهر آغاز خواهد شد که جزئیات آن به زودی منتشر می شود.
تاریخ:
1397/09/14
تعداد بازدید:
101
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:3 تعداد کل امتیازها:5

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
شهرداری اسلامشهر
شهرداری اسلامشهر
شهرداری اسلامشهر
آدرس: تهران-بزرگراه آیت اله سعیدی - اسلامشهر- بلواربسیج - نبش خیابان امام موسی کاظم(ع)، ساختمان مرکزی شهرداری اسلامشهر
کد پستی :3313778468تلفن :15 - 02156344010
ایمیل: info@eslahmshahr.ir
کلیه حقوق وب سایت متعلق به شهرداری اسلامشهر می باشد.
Powered by DorsaPortal