۱۳۹۸ يکشنبه ۵ خرداد
شهرداری اسلامشهر
پایان گل و لای شهرک الهیه تا یک ماه دیگر / آبفا با کمی تاخیر به قول خود وفا کرد / تنها مانع آسفالت الهیه برطرف شد
مدیر منطقه یک شهرداری اسلامشهر خبر داد که تنها تا یک ماه دیگر زیرسازی و آسفالت یکی از مهمترین خیابان های شهرک الهیه به اتمام می رسد.
 به گزارش مرکز ارتباطات شهرداری اسلامشهر، هادی گورابی این نوید را به شهروندان داد که تا پایان آذرماه عملیات زیرسازی این خیابان به اتمام برسد و بعد از آن در کمترین زمان ممکن آسفالت ریزی این معبر مهم محلی نیز تمام شود.
به گفته این مدیرشهری تا کنون ده ها کامیون شن و قلوه سنگ برای زیرسازی و مخلوط ریزی این مسیر به محل منتقل شده و هم اکنون لودرها و ماشین آلات لازم در حال زیرسازی هستند.
از آنجایی که خاک این خیابان از نوع نباتی بود و بعدا می توانست مشکلات و دردسرهایی را برای شهروندان ایجاد کند، نزدیک به 70 سانتی متر خاکبرداری در آن انجام شد تا با زیرسازی لایه لایه بتوانند خیابانی مناسب با استانداردها بسازند.
مدیر منطقه یک شهرداری اسلامشهر همچنین ضمن تشکر از اداره آبفا به خاطر جابه جایی شبکه آب واقع در زیر این خیابان، گفت: همانطور که به شهروندان اطلاع داده ایم عملیات عمرانی این مسیر به خاطر وجود شبکه اصلی آب شرب کمی با تاخیر مواجه شد اما با همکاری آبفا این کار به اتمام رسید.
گورابی ضمن پوزش از شهروندان به خاطر تاخیر در این کار، توضیح داد که اداره آبفا هم در رفع این مشکل موانعی داشت اما با این حال با وجود اندکی تاخیر بالاخره کار خود را انجام داد و تنها مانع پیش روی ساخت این خیابان برداشته شد.
 آنطور که شهردار منطقه یک اسلامشهر می گوید، طی 20 سال گذشته که از شکل گیری این محله می گذرد هیچوقت اقدامی برای بهبود وضعیت این خیابان صورت نگرفته بود و سال 97 شهرداری منطقه یک این کار را در دستور کار خود قرار داد که تلاقی زمان با بارندگی ها باعث شد شهروندان به زحمت بیفتند.
مرکز اطلاع رسانی شهرداری اسلامشهر ضمن پوزش مجدد از شهروندان این محله به خاطر تاخیر ناخواسته ای که در این پروژه رخ داد، این خبر خوب را هم به اطلاع شهروندان می رساند که با همراهی شرایط جوی حدود یک ماه دیگر این مسیر به نقطه پایانی کار عمرانی می رسد و اهالی محله با گل و لای خداحافظی خواهند کرد.
تاریخ:
1397/09/14
تعداد بازدید:
20
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:3 تعداد کل امتیازها:3

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
شهرداری اسلامشهر
شهرداری اسلامشهر
شهرداری اسلامشهر
آدرس: تهران-بزرگراه آیت اله سعیدی - اسلامشهر- بلواربسیج - نبش خیابان امام موسی کاظم(ع)، ساختمان مرکزی شهرداری اسلامشهر
کد پستی :3313778468تلفن :15 - 02156344010
ایمیل: info@eslahmshahr.ir
کلیه حقوق وب سایت متعلق به شهرداری اسلامشهر می باشد.
Powered by DorsaPortal