۱۳۹۷ سه شنبه ۲ بهمن
شهرداری اسلامشهر
اظهار نظر محکم فرماندار اسلامشهر در مراسم روز حمل و نقل: عوامل شهرداری اسلامشهر برای مقابله با حوادث غیرمترقبه فوق آماده هستند.
فرماندار اسلامشهر ابراز داشت: نهادها و ارگان های مرتبط با حوادث غیر مترقبه در شهرستان اسلامشهر آماده هستند ولی شهرداری اسلامشهر در حالت فوق آماده‌باش قرار دارد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شهرداری اسلامشهر ، مرسلپور در مراسم روز حمل و نقل با ابراز اینکه مجموعه مدیریتی شهرستان اسلامشهر با هدف و دورنمای خدمت گذاری در بخش های مختلف شهری در کنار هم فعالیت می کنند گفت: نهادها و ارگان های مرتبط با حوادث غیر مترقبه در شهرستان اسلامشهر آماده هستند ولی شهرداری اسلامشهر در حالت فوق آماده‌باش قرار دارد و از این بابت نگرانی نداریم.

فرماندار شهرستان اسلامشهر با خاطر نشان شدن اینکه مطالعات و سوابق از سال گذشته نشان می‌دهد که اگر تدابیر، پیشبینی ها و پیشگیری ها در شهرستان اسلامشهر از سوی شهرداری اسلامشهر نبود، با توجه به عدم وجود امکانات کافی در اداره کل راهداری و امور حمل و نقل شهرستان اسلامشهر، در زمان بارش برف سال گذشته مشکلات بسیاری در حوزه حمل و نقل و رفاه و آسایش شهروندان ایجاد می شد.

مهندس مرسلپور در ادامه افزود: در بحران برف سال گذشته همیاری شهرداری اسلامشهر و شورای شهر با ادارات و نهادهای خدمات رسان موجب رفع نگرانی از مردم شد.

وی با ابراز اینکه در حوزه حمل و نقل شهری اقدامات بزرگی صورت گرفته است، ادامه داد: آنچه سوابق نشان می‌دهد، اسلامشهر تنها شهر استان تهران بود که هیچ گونه مشکل خاصی در بحران برف سال گذشته نداشت و با تکیه بر تجربه سال گذشته و وحدت مدیران،امسال نیز نتیجه مثبت برای شهروندان حاصل شده است.

فرماندار اسلامشهر در پایان با یادآور شدن خرید اتوبوس های جدید در شرایط تغیر قیمت ها که یکی از اقدامات مهم شهرداری اسلامشهر محسوب می شد، اظهار داشت:

در حوزه پیشگیری های زمستانی در شهر اسلامشهر اقدامات بسیار خوبی صورت گرفته است و این خدمات می‌تواند از اتفاقات ناگوار ناشی از بارش باران و برف جلوگیری کند.


تاریخ:
1397/09/26
تعداد بازدید:
98
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:2 تعداد کل امتیازها:2

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
شهرداری اسلامشهر
شهرداری اسلامشهر
شهرداری اسلامشهر
آدرس: تهران-بزرگراه آیت اله سعیدی - اسلامشهر- بلواربسیج - نبش خیابان امام موسی کاظم(ع)، ساختمان مرکزی شهرداری اسلامشهر
کد پستی :3313778468تلفن :15 - 02156344010
ایمیل: info@eslahmshahr.ir
کلیه حقوق وب سایت متعلق به شهرداری اسلامشهر می باشد.
Powered by DorsaPortal