۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۶ تير
شهرداری اسلامشهر
استقبال از دهه فجر با ده‌ها پروژه جدید در اسلامشهر
فرماندار و شهردار اسلامشهر ظهر امروز از آخرین وضعیت پروژه های عمرانی و توسعه ای شهرداری بازدید به عمل آوردند.

به گزارش مرکز ارتباطات شهرداری اسلامشهر ، در این بازدید که مدیران شهری نیز حضور داشتند، تعدادی از پروژه های آماده بهره برداری که روزهای آخر تکمیل خود را می گذرانند مورد بررسی قرار گرفت تا کامل ترین آنها در روزهای آتی به بهره برداری برسد.

آغاز بهره برداری از پارک پرندگان، ساختمان شماره سه شهرداری اسلامشهر، ساختمان شهرداری منطقه شش، اِلمان شهدای گمنان، چند پارک محله ای و شروع فاز نخست از پروژه ساخت کنار گذر 24 متری در همین دهه فجر انجام خواهد شد در حالی که اینها فقط بخشی از پروژه های جاری در سطح شهر است. به عبارتی شهرداری اسلامشهر در حالی به استقبال آغاز جشن های انقلاب اسلامی می رود که تعداد زیادی پروژه در حال اجراست و تعدادی هم آماده بهره برداری شده است.

شهرداری اسلامشهر بنابر وظایف و ماموریت های عمرانی که برعهده دارد طی یک سال گذشته شهر را به کارگاه عمرانی بدل کرده و حالا پروژه های قابل توجهی نیز در دست اجرا دارد. خوشبختانه در خاطره اسلامشهر ثبت شده است که همزمان با چهل سالگی انقلاب اسلامی، سنگ بنای مترو این شهرستان نیز گذاشته شد تا مهمترین پروژه عمرانی عمر این منطقه به فهرست پروژه‌های در حال اجرای شهر افزوده شود.

مسعود مرسلپور، فرماندار شهرستان اسلامشهر در حاشیه دیدار امروز از افتتاح و بهره‌برداری پروژه‌های شهری اسلامشهر همزمان با دهه سوم بهمن ماه با حضور مسئولان استانی خبر داد و گفت که این برنامه با حضور استاندار برگزار خواهد شد.

آنطور که فرماندار در نشست خبری خود اعلام کرده بود، بیش از 70 پروژه عمرانی در بهمن ماه امسال مورد بهره‌برداری قرار خواهد گرفت که تعداد قابل توجهی از آنها را پروژه‌های شهرداری اسلامشهر تشکیل می دهد.


تاریخ:
1397/11/10
تعداد بازدید:
143
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:4 تعداد کل امتیازها:6

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
شهرداری اسلامشهر
شهرداری اسلامشهر
شهرداری اسلامشهر
آدرس: تهران-بزرگراه آیت اله سعیدی - اسلامشهر- بلواربسیج - نبش خیابان امام موسی کاظم(ع)، ساختمان مرکزی شهرداری اسلامشهر
کد پستی :3313778468تلفن :15 - 02156344010
ایمیل: info@eslahmshahr.ir
کلیه حقوق وب سایت متعلق به شهرداری اسلامشهر می باشد.
Powered by DorsaPortal