۱۳۹۸ شنبه ۴ خرداد
شهرداری اسلامشهر
گروه های جهادی سپاه استان تهران با تمام ظرفیت کنار مردم اسلامشهر خواهند بود/ سوله های بحران به هیچ دستگاه و نهادی داده نمی شود
رییس سازمان بسیج سازندگی و محرومیت زدایی استان تهران روز گذشته به اسلامشهر آمد تا سفیر همدلی و همراهی نیروهای جهادی بسیج برای مردم اسلامشهر باشد.

به گزارش مرکز ارتباطات شهرداری اسلامشهر ، سرهنگ اصغری که نام او با پروژه های بزرگ محرومیت زدایی گره خورده، به همراه جمعی از مدیران ارشد این حوزه در ستاد مدیریت بحران اسلامشهر حاضر شد و از نزدیک امکانات و میزان آمادگی این شهر برای شرایط خاص را ارزیابی کرد.

در این دیدار مهم سرگرد امیرلو مسئول سازندگی سپاه اسلامشهر نیز حضور داشت، احمدی، مدیر بحران شهرداری اسلامشهر به تشریح توانمندیها و ظرفیتهای این ستاد پرداخت.

امکان بهره مندی کامل از ظرفیتهای سازمان بسیج سازندگی استان تهران در پروژه های عمرانی و توسعه ای ستاد بحران و اعزام گروه های جهادی در تمام‌ زمینه ها، مهمترین دستاورد حمایتی این جلسه برای اسلامشهر بود.

یادآوری می شود که سوله های بحران موجود در شهر همگی توسط شهرداری ساخته شده و هیچکدام از آنها نه به صورت دائمی و نه حتی موقت در اختیار هیچ دستگاه با نهادی قرار نگرفته و طبق صراحت قانون امکان آن به هیچ عنوان وجود ندارد.

سوله های بحران شهرداری از شش ماه پیش به این سو در حال تامین تدارکات و تجهیز توسط ستاد مدیریت بحران شهرداری است تا در موارد ضروری مورد استفاده شهروندان قرار گیرد.

ستاد مدیریت بحران شهرداری اسلامشهر با مدیریت ناصر احمدی که سابقه درخشان سالها فعالیت جهادی را در کارنامه دارد، هم اکنون جزو آماده ترین ستادهای استان برای کنترل و مقابله با بحران های طبیعی است .


تاریخ:
1397/12/22
تعداد بازدید:
34
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:2 تعداد کل امتیازها:1

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
شهرداری اسلامشهر
شهرداری اسلامشهر
شهرداری اسلامشهر
آدرس: تهران-بزرگراه آیت اله سعیدی - اسلامشهر- بلواربسیج - نبش خیابان امام موسی کاظم(ع)، ساختمان مرکزی شهرداری اسلامشهر
کد پستی :3313778468تلفن :15 - 02156344010
ایمیل: info@eslahmshahr.ir
کلیه حقوق وب سایت متعلق به شهرداری اسلامشهر می باشد.
Powered by DorsaPortal