۱۳۹۸ يکشنبه ۵ خرداد
شهرداری اسلامشهر
20 متری امام خمینی؛20 سال بعد/ بالاخره بعد از 20 سال این خیابان هم نونوار شد / عذرخواهی از اهالی بیست متری به خاطر چندماه ناملایمت
کسبه بیست متری امام خمینی می گویند که بیست سال پیش آخرین باری بود که این خیابان آسفالت نو و یکدست به خود دید. حالا بعد از دو دهه( به روایت اهالی محل)، شهرداری اسلامشهر دوباره این خیابان را به تن پوش تازه آراست.

به گزارش مرکز ارتباطات شهرداری اسلامشهر، آسفالت و بهسازی وضعیت خیابان بیست متری امام خمینی به عنوان یکی از قدیمی ترین و پرترددترین خیابان های اسلامشهر، عصر امروز به مراحل آخر خود نزدیک شد.

شهردار منطقه یک اسلامشهر نیز در این بار از جزئیات بیشتر این برنامه سخن گفت و یادآور شد که عملیات تراش آسفالت کهنه بیست متری امام خمینی و خیابان کاشانی به صورت همزمان اجرا شد و حال در ایستگاه آخر قرار دارد.

هادی گورابی همچنین از ساخت جوی آب و جدول گذاری این خیابان ها و ایجاد پیاده رو در این معابر به عنوان دیگر کارهای انجام شده در این دو معبر قدیمی و پرتردد طی ماه های گذشته یاد کرد و و گفت: خیابان های بیست متری و کاشانی از جمله مهمترین شاهراه های درون شهری اسلامشهر به شمار می روند که محل اتصال شهرک های زیاد و جمعیتی انبوهی از اهالی شهر هستند که در طول سالهای طولانی توجه اندکی به آنها شده بود.

به گفته این مدیر اجرایی، یکی از مهمترین سیاست های شهرداری و شورای اسلامی شهر اسلامشهر در یک سال گذشته، توجه یکسان و عادلانه به همه محله های شهر بوده است که در این میان برخی محله ها و خیابان های پرتردد که همواره مورد بی توجهی بوده اند، این بار به کانون توجه تبدیل شده اند.

بر اساس اظهارات کارشناسان عمرانی، مساحت آسفالت اجرا شده در خیابان ها و کوچه های اسلامشهر طی یک سال اخیر قابل مقایسه با دو یا سه سال اخیر شهراسلامشهر است.

لازم به توضیح است که شهردار منطقه یک اسلامشهر علاوه بر این که طی یک سال گذشته بارها با انتشار اطلاعیه و نصب بنرهای متعدد از شهروندان به خاطر دردسرهای ایجاد شده در اثر عملیات عمرانی، این بار هم صمیمانه از شهروندان عذرخواهی کرد و گفت که کارهای عمرانی خیابان های بیست متری و کاشانی مانند یک جراحی بزرگ بود که قطعا خون ریزی و آسیب آن کم نخواهد بود.

او همچنین تاکید کرد که کسبه و عابران خیابان های بیست متری امام خمینی و کاشانی در طول اجرای پروژه های یاد شده ملایمت های بسیاری را تحمل کردند که امیدواریم با اتمام این پروژه ها و بهتر شدن وضعیت خیابان و پیاده روها ما را ببخشند.

اجرای همزمان پروژه های انتقال آب و فاضلاب و همچنین حفاری های مربوط به مخابرات یکی از دلایل مهم افزایش زمان اجرای این پروژه ها بود که در کنار آنها وجود مشکلات ریشه ای و جدی در جوی اب و پیاده روهای این خیابان ها موجب شد تا عملیات اجرای این محله ها کمی بیش از زمان پیش بینی شده طول بکشد که در این زمینه باز هم از شهروندان عذرخواهی می کنیم.


تاریخ:
1397/12/23
تعداد بازدید:
38
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:2 تعداد کل امتیازها:3

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
شهرداری اسلامشهر
شهرداری اسلامشهر
شهرداری اسلامشهر
آدرس: تهران-بزرگراه آیت اله سعیدی - اسلامشهر- بلواربسیج - نبش خیابان امام موسی کاظم(ع)، ساختمان مرکزی شهرداری اسلامشهر
کد پستی :3313778468تلفن :15 - 02156344010
ایمیل: info@eslahmshahr.ir
کلیه حقوق وب سایت متعلق به شهرداری اسلامشهر می باشد.
Powered by DorsaPortal