۱۳۹۸ شنبه ۴ خرداد
شهرداری اسلامشهر
کلنگ احداث مجتمع تفریحی خدماتی6/5هکتاری شهرک امام حسین (ع ) بر زمین خورد
مراسم کلنگ زنی مجتمع تفریحی خدماتی شامل بوستان جنگلی و دریاچه دوهکتاری در شهرک امام حسین برگزار شد.
 
به گزارش مرکز ارتباطات شهرداری اسلامشهر، مراسم کلنگ زنی با حضور حضرت آیت الله امامی کاشانی ، مرسلپور فرماندار اسلامشهر ، رییس و اعضای شورای اسلامی شهر ، دکتر طلا شهردار اسلامشهر و سایر مسئولین شهرستانی در شهرک امام حسین (ع) برگزار شد.
 
 
در ابتدای مراسم علایی رییس شورای اسلامی شهر ، ضمن خوش آمدگویی به حاضرین ،در خصوص مشکلات بافت فرسوده شهرک امام حسین (ع) و اقدامات انجام شده برای توسعه ی این شهرک توسط مجموعه ی مدیریت شهری توضیحاتی ارائه کرد.
 
در ادامه مرسلپور فرماندار اسلامشهر ، نیز ضمن خیر مقدم در باره برخی مشکلات پیش روی ساکنین و رفع معضلات این شهرک به ویژه -ساخت بیمارستان توسط بخش خصوصی - ارائه تسهیلات لازم در خصوص تقسیط یا تخفیف نقل و انتقال اسناد مالکیت ، همکاری مدرسه عالی شهید مطهری با شهرداری اسلامشهر در خصوص صدور پروانه ساختمانی و . . . توضیحاتی ارائه داد.
 
در پایان حضرت آیت الله امامی کاشانی با اشاره به آیات و احادیث با موضوع عمران و آبادانی زمین آمادگی تولیت مدرسه عالی شهید مطهری جهت اختصاص زمین برای ساخت بیمارستان در شهرک امام حسین (ع) به متراژ 3000 متر مربع با هزینه 40 میلیارد تومان اعلام و اظهار داشتند: ساخت بیمارستان ، منوط و مشروط به این خواهد بود که کلیه ی هزینه های دریافتی مراجیعن می بایست بر اساس تعرفه های دولتی باشد تا اقشار کم برخوردار نیز از آن بهره مند گردند.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
تاریخ:
1398/02/07
تعداد بازدید:
104
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:4 تعداد کل امتیازها:2

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
شهرداری اسلامشهر
شهرداری اسلامشهر
شهرداری اسلامشهر
آدرس: تهران-بزرگراه آیت اله سعیدی - اسلامشهر- بلواربسیج - نبش خیابان امام موسی کاظم(ع)، ساختمان مرکزی شهرداری اسلامشهر
کد پستی :3313778468تلفن :15 - 02156344010
ایمیل: info@eslahmshahr.ir
کلیه حقوق وب سایت متعلق به شهرداری اسلامشهر می باشد.
Powered by DorsaPortal