۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۶ تير
شهرداری اسلامشهر
جلسه فشرده شهردار اسلامشهر با مدیر عامل شرکت متروی تهران و پیمانکار پروژه مترو
در ادامه پیگیری های مربوط به احداث مترو اسلامشهر، صبح روز پنجشنبه جلسه ای با حضور شهردار اسلامشهر، مدیر عامل شرکت احداث متروی تهران، مهندسین مشاور و پیمانکار پروژه در محل کارگاه مترو تشکیل و راهکارها و نحوه تعامل و همکاری شهرداری تهران و شهرداری اسلامشهر برای ادامه عملیات و چگونگی بهره برداری از آن، مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

به گزارش مرکز ارتباطات شهرداری اسلامشهر، در ابتدای جلسه پیمانکار پروژه ضمن ارائه گزارشی از پیشرفت فیزیکی و اقدامات انجام شده تصریح کرد تاکنون 50 درصد از اجرای شفت ورودی و در مجموع 7 درصد از کل پروژه به انجام رسیده ضمن اینکه قطعات دستگاه حفار tbm نیز به محل پروژه منتقل و در حال مونتاژ برای حفاری تونل می باشد.

در ادامه ضمن بررسی فنی و کارشناسی کریدورهای محتمل برای اجرای خط مترو اسلامشهر و امکان اتصال خط 3 مترو به ایستگاه هایی با حجم انتقال و مسافرگیری بالا در شهر تهران ،و همچنین به چگونگی توسعه آتی مترو اسلامشهر به شهرهای همجوار اشاره شد.

شایان ذکر است بعد از پایان این جلسه طولانی و فشرده حاضرین از محل اجرای عملیات حفر تونل مترو بازدید و توضیحات لازم توسط کارشناسان مربوطه از روند پیشرفت پروژه ارائه شد.


تاریخ:
1398/03/11
تعداد بازدید:
245
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:3 تعداد کل امتیازها:12

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
شهرداری اسلامشهر
شهرداری اسلامشهر
شهرداری اسلامشهر
آدرس: تهران-بزرگراه آیت اله سعیدی - اسلامشهر- بلواربسیج - نبش خیابان امام موسی کاظم(ع)، ساختمان مرکزی شهرداری اسلامشهر
کد پستی :3313778468تلفن :15 - 02156344010
ایمیل: info@eslahmshahr.ir
کلیه حقوق وب سایت متعلق به شهرداری اسلامشهر می باشد.
Powered by DorsaPortal