۱۳۹۹ جمعه ۱۶ خرداد
شهرداری اسلامشهر
مدیر عامل سازمان آرامستان های شهرداری اسلامشهر/مراسم عید سعید فطر و هر گونه مراجعه امسال بر مزار اموات برگزار نمی‌شود
مسلم مولایی مدیرعامل سازمان آرامستان‌های شهرداری اسلامشهرگفت: با تصمیم ستاد مدیریت و مقابله با کرونای شهرستان مراسم عید فطر بر سر مزار اموات برگزار نمی‌شود و هرگونه تجمع در آرامستان ها ممنوع خواهد بود.

به گزارش مرکز ارتباطات شهرداری اسلامشهر، مولایی با بیان این که آرامستان دارالسلام هرساله میزبان جمع کثیری از شهروندان و زائرین اهل قبور بوده عنوان کرد: سال‌های گذشته از یک ماه مانده به عید سعید فطر سازمان آرامستان ها تمامی ظرفیت خود را برای پذیرش حجم گسترده جمعیت به کار می گرفت و به بهترین شکل خدمات خود را ارائه می نمود، اما امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا، برگزاری مراسم و حتی برپایی کوچکترین تجمع بر سر قبور اموات مبتنی بر شرایط ویژه موجود مدنظر قرار گرفته است.

وی با یادآوری دیدگاه مسئولین امر بیان کرد: بر اساس نقطه نظرات کارشناسی و تخصصی و با توجه به پروتکل‌های بهداشتی تصمیم به لغو برگزاری هر گونه تجمع در سازمان دارالسلام شده است.

مولایی در ادامه با اشاره به اینکه برگزاری هر گونه مراسم نگرانی‌هایی بسیار جدی را برای تمامی متولیان و کارشناسان به همراه داشته متذکر شد، انتظار می‌رود با همکاری شهروندان فهیم و شریف شهرستان در خصوص خودداری از هرگونه مراجعه با توجه به ممنوعیت ورود به کلیه آرامستانها ، از تبعات احتمالی شیوع کرونا جلوگیری کنیم.

تاریخ:
1399/03/03
تعداد بازدید:
50
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
شهرداری اسلامشهر
شهرداری اسلامشهر
شهرداری اسلامشهر
آدرس: تهران-بزرگراه آیت اله سعیدی - اسلامشهر- بلواربسیج - نبش خیابان امام موسی کاظم(ع)، ساختمان مرکزی شهرداری اسلامشهر
کد پستی :3313778468تلفن :15 - 02156344010
ایمیل: info@eslahmshahr.ir
کلیه حقوق وب سایت متعلق به شهرداری اسلامشهر می باشد.
Powered by DorsaPortal