۱۴۰۰ چهارشنبه ۲۲ ارديبهشت
شهرداری اسلامشهر
بازدید رئیس شورای شهرستان اسلامشهر از راه ارتباطی دارالسلام تا روستای ده عباس
امین اسدی رئیس شورای شهرستان اسلامشهر به همراه معاون فنی و عمرانی شهرداری ، رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل و ترافیک و مدیر منطقه 4شهرداری اسلامشهر ، ظهر امروز از راه ارتباطی بین دارالسلام تا روستای ده عباس بازدید نمودند .

 به گزارش مرکز ارتباطات شهرداری اسلامشهر، در این بازدید میدانی که به منظور بررسی و مشکلات اهالی منطقه انجام شد ، حاضرین مسیر تردد و دسترسی حجم مقابل بازار سنگ فروشان دارالسلام تا روستای ده عباس را بازدید و مشکلات اهالی را مورد بررسی قرار دادند .

➕این مسیر ارتباطی که در حال حاضر بلاتکلیف و بلاصاحب است ،به علت اینکه فاقد کد راه روستایی بوده، تحت پوشش اداره راهداری نبوده و خارج از بافت و در حریم روستا و حریم شهر اسلام شهر قرار دارد و روزانه صدها خودرو از آن تردد می‌کنند.

➕با توجه به استقرار وجود ده‌ها کارگاه تولیدی و صنعتی در این منطقه با توجه به این مسیر امری ضروری است.

➕امین اسدی رئیس شورای شهرستان اسلامشهر با اشاره به اهمیت توجه به راههای ارتباطی از سوی متولیان امر ،اظهار کرد:متاسفانه به دلیل عدمینده نگری مسئولین برخی دستگاه ها ،همواره مشکلاتی در جامعه به وجود می‌آید، که وجود این راه دسترسی یک نمونه بارز از آن است .

➕وی با اشاره به ضرورت احیا و بهسازی این مسیر بیان کرد: با بهسازی این مسیر، ضمن تسهیل در دسترسی به روستای ده عباس و دیگر روستاهای جوار، در مواقع بحرانی و ترافیک در محور آیت اله سعیدی ، می توان از این مسیر بعنوان محورجایگزین مورد استفاده بیشتر قرار گیرد.

➕رئیس شورای شهرستان اسلامشهر در دیدار و گفتگو با تعدادی از فعالان تولیدی و صنعتی و ساکنین این منطقه قول دادند، تا به زودی با استفاده از تمام ظرفیت‌ها و توانمندی‌های شهرستان، با برنامه ریزی و مطالعات کارشناسی شده، اقدامات مناسبی در این منطقه انجام گیرد.

تاریخ:
1399/08/29
تعداد بازدید:
129
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:3 تعداد کل امتیازها:6

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
شهرداری اسلامشهر
شهرداری اسلامشهر
شهرداری اسلامشهر
آدرس: تهران-بزرگراه آیت اله سعیدی - اسلامشهر- بلواربسیج - نبش خیابان امام موسی کاظم(ع)، ساختمان مرکزی شهرداری اسلامشهر
کد پستی :3313778468تلفن :15 - 02156344010
ایمیل: info@eslahmshahr.ir
کلیه حقوق وب سایت متعلق به شهرداری اسلامشهر می باشد.
Powered by DorsaPortal