۱۳۹۹ جمعه ۲ آبان
شهرداری اسلامشهر
شهرداری اسلامشهر
شهرداری اسلامشهر
خیابان فدائیان اسلام در دل شهر که محرومیت از آسفالت از سرو کول آن بالا میرود.حالا شهرداری آستین همت بالا زده تا بخاطر همه سالهایی که این خیابان فراموش شده بود از اهلی دلجویی کند. مسئول عمران گفت :عملیات تخریب و زیر سازی و جدول گذاری خیابان فدائیان اسلام شروع شد. ((روابط عمومی شهرداری منطقه2))
1397/11/23
به گزارش روابط عمومی منطقه 2: با تاکید شهردار جهادی اسلامشهر آقای دکتر طلا در خصوص کارهای عمرانی و خدمت به شهروندان محله آسیب دیدگان آسفالت شد. آقای تقی مسئول عمران منطقه گفت جهت تسهیل در رفت وآمد شهروندان و جلوگیری از گرد وخاک معابرمحله آسیب دیدگان واقع در بلوار نواب آسفالت شد .وی گفت ضمنا در همین راستا عملیات تخریب و جدول گذاری خیابان فدائیان اسلام در حال اجرا میباشد. ((روابط عمومی شهرداری منطقه 2))
1397/11/23
چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و ایام مبارک دهه فجر و مقارن با ایام سوگواری حضرت فاطمه(س) روز سه شنبه 97/11/16 همزمان با نماز مغرب و عشا در محل مسجد چهارده معصوم (ع) شهرک گلها جلسه دیدار مردمی با مسئولین شهرستان برگزار شد. در این جلسه فرماندار محترم آقای مرسلپور،عضو محترم شورا ی شهر آقای طارانی ،معاونت محترم خدمات شهر آقای مهندس حمیدی ،مدیر محترم شبکه آب و فاضلاب آقای نظرپور و مدیر محترم شهرداری منطقه 2 آقای مهندس گنجه به همراه معاونین خود حضور داشتند. جلسه با تلاوت آیاتی از قرآن مجید شروع شد و بعد آقای مرسلپور در خصوص دستاورد های 40 ساله انقلاب برای مردم سخنرانی کردند و مشکلات مردم شهرک را از زبان خودشان شنیدند و دستورات لازم را در خصوص رفع موانع و حل مشکلات به مدیران دستگاههای حاضر در جلسه ابلاغ نمودند. ((روابط عمومی شهرداری منطقه 2))
1397/11/23
آقایان ایوب علایی،حسین علی و امین اسدی اعضای محترم شورای شهر و گنجه مدیر منطقه با حضور در ساختمان شهرداری منطقه 2 با ساکنین منطقه ملاقات کرده و از نزدیک مشکلات آنها را بررسی کردند. این ملاقات ساعت 9 صبح مورخه 97/11/15 شروع و تا ساعت 12:30 ادامه داشت در این جلسه کارشناسان حوزه های شهرسازی،عمران و خدمات شهری جهت پاسخگویی به شهروندان حضور داشتند. ((روابط عمومی شهرداری منطقه 2))
1397/11/23
یکی از مهمترین پروژه های عمرانی شهرداری منطقه 2 بازگشایی خیابان نواب بود که بعد از چندین سال توسط شهرداری منطقه 2 و تاکید شهردار جهادی اسلامشهر آقای دکتر طلا بازگشایی و دسترسی آسان به کمربندی الغدیر ایجاد شد. گنجه مدیر منطقه 2 در این خصوص گفت:هدف این پروژه کم کردن ترافیک شهری در خیابان ابوترابی و خیابان ولیعصر و وصل شدن جاده ساوه از طریق بلوار نواب به کمربندی ودسترسی آسان شهروندان بود که به یاری خداوند و شهردار محترم انجام شد. ((روابط عمومی شهرداری منطقه 2))
1397/11/06
نصب زیر مخزنی های بتنی در خیابان نواب کوچه زارع،خیابان مدنی کوچه های 5و9 و خیابان مهدیه توسط واحد زحمتکش امانی منطقه 2 انجام گرفت. ((روابط عمومی شهرداری منطقه 2))
1397/11/06
ویژه همکاران
دسترسی به صفحه خدمات الکترونیک، جهت اطلاع از آخرین فیش حقوقی، ابلاغیه ها، حکم کارگزینی و همچنین اطلاع از میزان مانده مرخصی همکاران در شهرداری اسلامشهر از طریق لینک زیر به صفحه خدمات الکترونیک ویژه همکاران وارد شوید.
شهرداری اسلامشهر
شهرداری اسلامشهر
شهرداری اسلامشهر
آدرس: تهران-بزرگراه آیت اله سعیدی - اسلامشهر- بلواربسیج - نبش خیابان امام موسی کاظم(ع)، ساختمان مرکزی شهرداری اسلامشهر
کد پستی :3313778468تلفن :15 - 02156344010
ایمیل: info@eslahmshahr.ir
کلیه حقوق وب سایت متعلق به شهرداری اسلامشهر می باشد.
Powered by DorsaPortal