۱۴۰۱ جمعه ۱۰ تير
شهرداری اسلامشهر
به مناسبت گرامیداشت هفته قوه قضائیه برگزار شد
دیداراعضای شورای اسلامی شهر ،شهردار و مدیران شهرداری اسلامشهر با رئیس و کارکنان دادگستری اسلامشهر

به گزارش مرکز ارتباطات شهرداری اسلامشهر؛ در آستانه هفتم تیر سالگرد شهادت آیت اله بهشتی و بزرگداشت هفته قوه قضائیه ، مرتضی خانعلی نایب رئیس ، مهدی محمودی جاوید ،رضا عظیمی ، داود حورزاده ،علی ترکمن از اعضای شورا ی اسلامی شهر و محسن حمیدی شهردار و جمعی از مدیران شهرداری اسلامشهر با رئیس وکارکنان دادگستری اسلامشهر دیدار و از مجموعه قضایی شهرستان تقدیر بعمل آوردند.

در این دیدار شهردار اسلامشهر ضمن تبریک فرا رسیدن هفته قوه قضائیه از تلاشها ومساعدتهای دستگاه قضایی بویژه رئیس دادگستری و دادستان اسلامشهر در همکاری با شهرداری تقدیر و قدردانی نمود .

در ادامه این دیدار صمیمی ،حجت الاسلام عباسی رئیس دادگستری اسلامشهر ضمن خیر مقدم از اعضای شورای اسلامی شهر ، شهردار و مدیران حاضر در این نشست تشکر کرد.

گفتنی است جمع حاضر همچنین در دفتر اسدی مقدم دادستان اسلامشهر حضور یافته و مراتب عرض تبریک به مناسبت هفته قوه قضائیه به ایشان ابلاغ و اسدی مقدم ضمن خرسندی از حضور اعضای شورای شهر و شهردار و مدیران شهری در دادگستری به یمن هفته قوه قضائیه از همکاری و هماهنگی بین این دستگاه خدمات رسان که جدا در پیشانی خدمات رسانی در شهر می باشد همچنین سازمانهای تابعه این شهرداری با دستگاه قضا و مجموعه قضایی شهرستان تقدیر و تشکر کردند.

تاریخ:
1401/04/02
تعداد بازدید:
59
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:5 تعداد کل امتیازها:2

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
شهرداری اسلامشهر
شهرداری اسلامشهر
شهرداری اسلامشهر
آدرس: تهران-بزرگراه آیت اله سعیدی - اسلامشهر- بلواربسیج - نبش خیابان امام موسی کاظم(ع)، ساختمان مرکزی شهرداری اسلامشهر
کد پستی :3313778468تلفن :15 - 02156344010
ایمیل: info@eslahmshahr.ir
کلیه حقوق وب سایت متعلق به شهرداری اسلامشهر می باشد.
Powered by DorsaPortal