۱۴۰۱ شنبه ۲۹ مرداد
شهرداری اسلامشهر
برگزاری اولین همایش جمعیت با عنوان "نجات فرشته ها" در اسلامشهر
اولین همایش جمعیت با عنوان "نجات فرشته ها" به همت مجمع بانوان شهرستان اسلامشهر و مرکز خیریه حضرت خدیجه کبری (س) و با همکاری شورای شهر و سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اسلامشهر در دانشگاه آزاد اسلامی اسلامشهر برگزار گردید.

 به گزارش مرکز ارتباطات شهرداری اسلامشهر، این همایش روز گذشته با حضور مرتضی خانعلی نایب رئیس شورای اسلامی شهر ، حجت الاسلام ترکمن، رضا عظیمی و اکبر اسحاقی از اعضای شورای اسلامی شهر ،حجت الاسلام میرزاپور رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اسلامشهر و اعظم قالوجه رئیس مجمع بانوان شهرستان اسلامشهر) و جمعی از متخصصین پزشکان ماما، در محل سالن آمفی تئاتر دانشگاه آزاد اسلامی اسلامشهر برگزار شد.

➕ در ابتدای این همایش، دکتر زینالی (مشاور بانوان وزیر بهداشت و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران) با اشاره به توطئه‌های دشمن در مورد کاهش جمعیت و نیز ارائه آمار نرخ باروری در کشورمان، کاهش تعداد ازدواج، افزایش فاصله بین ازدواج و فرزندآوری سقط جنین و ناباروری را از آسیب های حوزه جمعیت عنوان کرد و در ادامه دکتر عابدی (عضو هیئت مدیره جمعیت مامایی ایران و مسئول مامایی تامین اجتماعی استان تهران)، دقایقی در باب قوانین و تبصره های وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی در حوزه کنترل جمعیت از قبیل؛ عدم سقط جنین، کاهش میزان سزارین، ترویج زایمان طبیعی و... به سخنرانی پرداخت.

➕ اجرای سرود توسط گروه فرشته ها و تریبون آزاد جهت ارائه نکته نظرات پزشکان حاضر در جلسه، از دیگر برنامه‌های این همایش بود.

➕ در انتهای همایش نیز ضمن پذیرایی از مدعوین، از حامیان نجات فرشته ها و تمامی پرسنل پزشکی زنان و زایمان تقدیر و تشکر به عمل آمد.

تاریخ:
1401/05/11
تعداد بازدید:
65
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:5 تعداد کل امتیازها:1

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
شهرداری اسلامشهر
شهرداری اسلامشهر
شهرداری اسلامشهر
آدرس: تهران-بزرگراه آیت اله سعیدی - اسلامشهر- بلواربسیج - نبش خیابان امام موسی کاظم(ع)، ساختمان مرکزی شهرداری اسلامشهر
کد پستی :3313778468تلفن :15 - 02156344010
ایمیل: info@eslahmshahr.ir
کلیه حقوق وب سایت متعلق به شهرداری اسلامشهر می باشد.
Powered by DorsaPortal